آموزشگاه فنی و حرفه ای رشدینو

آموزشگاه فنی و حرفه ای رشدینو

آموزشگاه رشدینو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای، متشکل از متخصصان  مجرب حوزه آموزش، معتبرترین مرکز برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزشی می باشد.

خدمات دهکده آموزشی رشدینو، در زمینه برآورده کردن نیاز دانشجویان در قالب کلاس حضوری، غیرحضوری، ورکشاپ و همایش ارائه میشود .

 هدف اصلی ما، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره تخصصی ویژه بازار کار است . هسته اصلی آموزشگاه رشدینو از یک گروه آموزشی و مشاوران تشکیل شده است که با مدرسین حوزه فناوری اطلاعات و حسابداری همکاری می کنند.

داستان رشدینو

بعد از مطالعه و جستجو بر آن شدیم که شهر رشت نیاز به یک مرکز تخصصی آموزشی برای بازار کار دارد که فراگیران به توانند با استفاده از علوم و فنون مختلف و با مناسب استعداد خود آموزش دیده و آماده بازار کار شوند.

ماموریت رشدینو

ماموریت ما ارائه با کیفیت ترین خدمات آموزشی و کمک به ارتقای سطح علمی جامعه است .

برگزاری انواع کلاس های تخصصی حضوری و  غیرحضوری با استفاده ار آخرین متد های آموزشی مدرن و با استفاده از آخرین تکنولوژی های آموزشی در محیطی آرام برای پیشرفت و آموزش.

رشدینو هدف اصلی را انتقال دانش برای فراگیران خود در نظر گرفته و با استفاده از این هدف در دو قابلیب تدریس را هم به صورت حضوری و همچنین به صورت غیر حضوری برگزار می کند.

رشدینو

ویژگی آموزشگاه رشدینو

  • مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای 
  • مدرک بین المللی و قابل ترجمه
  • برگزار کننده دوره های تخصصی با اساتید مجرب با تکیه بر دانش روز دنیا
  • مشاوره تخصصی رایگان 
  • اشتغال زایی و معرفی کارآموزان به بازارکار در صورت تایید تیم فنی
  • قیمت های مقرون به صرفه 
  • برگزار کننده همایش و سمینار تخصصی

پلی میان آموزش و بازار کار

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای رشدینو با تخصص در زمینه آموزش‌های کامپیوتر و فناوری اطلاعات، حسابداری و همچنین عکاسی فراگیران را با استانداردهای بین‌المللی آموزش مجهز به مهارت‌های دیجیتالی می‌کند. این مرکز با تدریس متخصصان مجرب، برگزاری آزمون‌های معتبر و ارتباط نزدیک با بازار کار، فرصت‌های شغلی را برای فارغ‌التحصیلان فراهم می‌سازد.

متد های روز آموزش

مدرک معتبر بین المللی

اساتید حرفه ای و مجرب